Program bohoslužieb – Vianoce 2009

Vigília Narodenia Pána

24. decembra 2009 štvrtok

Farský kostol

15.00 – vigília 24.00 – polnočná

Baničné

24.00 – polnočná

Klačno

24.00 – polnočná

Rybárpole

6.30 24.00 – polnočná

Jezuiti

8.00 16.00 22.00

Kaplnka Školských sestier

24.00 – polnočná

Narodenie Pána

25. decembra 2009 – piatok

Farský kostol

6.00 8.00 9.30 11.00 – sv. omša za účasti detí 14.15 18.15

Baničné

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 11.00

Klačno

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 10.30

Rybárpole

10.00

Jezuiti

7.00 9.00

Kaplnka Školských sestier

9.00

Sv. Štefana

26. decembra 2009 – sobota

Farský kostol

6.00 8.00 9.30 11.00 – sv. omša za účasti detí 14.15 18.15

Baničné

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 11.00

Klačno

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 10.30

Rybárpole

8.00

Jezuiti

7.00 9.00

Kaplnka Školských sestier

9.00

Svätá Rodina

27. decembra 2009 – nedeľa

Farský kostol

6.00 8.00 9.30 11.00 – sv. omša za účasti detí 14.15 18.15

Baničné

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 11.00

Klačno

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 10.30

Rybárpole

10.00 – odpustová slávnosť

Jezuiti

7.00 9.00

Kaplnka Školských sestier

9.00

Silvester

31. decembra 2009štvrtok

Farský kostol

15.00 – poďakovanie

Privítanie Nového roku – 23.30 hod. – modlitba

Baničné

15.00 – poďakovanie

Klačno

15.00 – poďakovanie

Rybárpole

15.00 – poďakovanie

Jezuiti

8.00 16.00 22.00

Kaplnka Školských sestier

Nový rok – Slávnosť Bohorodičky

1. januára 2010

Farský kostol

6.00 8.00 9.30 11.00 – sv. omša za účasti detí 14.15 18.15

Baničné

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 11.00

Klačno

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 10.30

Rybárpole

10.00

Jezuiti

7.00 9.00

Kaplnka Školských sestier

9.00

Zjavenie Pána

6. januára 2010

Farský kostol

6.00 8.00 9.30 11.00 – sv. omša za účasti detí 14.15 18.15

Baničné

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 11.00

Klačno

7.00 9.00 – sv. omša za účasti detí 10.30

Rybárpole

8.00

Jezuiti

7.00 9.00

Kaplnka Školských sestier

9.00